Logo van het Planbureau voor de Leefomgeving
Naar het hoofdmenuNaar de subnavigatieNaar de hoofdinhoud

Routebeschrijving locatie Bilthoven

Het Planbureau voor de Leefomgeving locatie Bilthoven is zowel per openbaar vervoer als per auto bereikbaar. De route en de reistijden vindt u met de onderstaande routebeschrijvingen en reisplanners. Op de plattegrond staan alle bushaltes aangegeven.

Met het openbaar vervoer

Het Planbureau voor de Leefomgeving locatie Bilthoven is gevestigd op het terrein van het RIVM. Vanaf Station Bilthoven is het ongeveer 25 minuten lopen naar het RIVM. Bij het station kunt u een OV-fiets huren. De route is op de plattegrond aangegeven.

Daarnaast maakt het PBL gebruik van de RIVM-pendelbusjes. Deze rijden ‘s ochtends tussen 7.30 en 9.30 uur en ‘s middags tussen 15.50 en 17.30 uur vanaf het RIVM-terrein naar het station Bilthoven en omgekeerd.

Ook is het PBL vanuit Utrecht per bus te bereiken. Via www.9292ov.nl kunt u de precieze vertrek- en aankomsttijden opzoeken.

Reisplanners openbaar vervoer

Per auto

Vanuit Schiphol / Amsterdam

  • Neem vanaf Schiphol de A9 richting Amstelveen/Utrecht
  • Neem de A2 richting Utrecht
  • Neem de afslag Maarssen, Utrecht-Noord (bord: ring Utrecht)
  • Volg ‘ring Utrecht’ richting Hilversum
  • Neem de 3e afslag op de rotonde richting Breda
  • Volg richting Arnhem - Breda (ring Utrecht)
  • Neem direct afslag 30, richting De Bilt
  • Sla aan het eind van de afslag links af en volg richting De Bilt
  • Ga rechts aan het eind van de weg (Groenekanseweg).
  • Ga links bij de eerste verkeerslichten (1e Brandenburgerweg)
  • Sla rechtsaf de Antonie van Leeuwenhoeklaan op. Het PBL is gelegen aan de linkerkant van de weg, op het terrein van het RIVM

Vanuit Den Haag / Rotterdam

  • Neem de A12 richting Rijswijk/Rotterdam/Amsterdam/Zoetermeer/Utrecht
  • Neem afslag Knooppunt Lunetten en voeg in op de A27/ E30 richting Ring Utrecht/Amersfoort (A28)/Hilversum
  • Ga verder op de A27
  • Houd afslag 30 Utrecht-Veemarkt aan
  • Neem afslag 30 Utrecht-Veemarkt, ga bij de verkeerslichten rechts richting Bilthoven via De Biltse Rading.
  • Ga aan het eind van de weg naar rechts (Groenekanseweg)
  • Ga linksaf bij de eerste verkeerslichten (1e Brandenburgerweg)
  • Sla rechtsaf de Antonie van Leeuwenhoeklaan op. Het PBL is gelegen aan de linkerkant van de weg, op het terrein van het RIVM.

Vanuit Amsterdam / Hilversum

  • Neem de A27 richting Utrecht / Breda
  • Neem afslag De Bilt
  • Sla aan het eind van de afslag linksaf en volg De Bilt
  • Ga rechts aan het eind van de weg (Groenekanseweg).
  • Ga links bij de eerste verkeerslichten (1e Brandenburgerweg).
  • Sla rechtsaf de Antonie van Leeuwenhoeklaan op. Het PBL is gelegen aan de linkerkant van de weg, op het terrein van het RIVM.

Vanuit Amersfoort / Zeist

  • Neem de A28 richting Utrecht
  • Neem afslag ‘De Uithof’ direct na het viaduct
  • Sla rechtsaf richting De Bilt
  • Rij rechtdoor voorbij de verkeerslichten.
  • Neem na het tweede verkeerslicht de eerste weg links (= Antonie van Leeuwenhoeklaan). Het PBL is gelegen aan de rechterkant van de weg, op het terrein van het RIVM.

Kaart van Bilthoven

Figuur: kaart Bilthoven met route naar het PBL

Kaart van de snelwegen rond Bilthoven met de locatie van het PBL

Figuur: Kaart van de snelwegen rond Bilthoven met de locatie van het PBL